شماره تماس: 4-02166000073

دستگاه ضد عفونی کننده دست

دستگاه ضد عفونی کننده دست یکی از تجهیزاتی است که برای مقابله با شیوع ویروس های مختلف از جمله ویروس کرونا طراحی و تولید شده است و میتواند در زمان بسیار کوتاهی دستان را از شر هر گونه ویروس و میکروب پاکسازی کند. دستگاه ضد عفونی کننده با اسپری کردن مایع ضد عفونی کننده میتواند کل سطح دست را از آلودگی و ویروس پاکسازی کند. دستگاه ضد عفونی کننده دست در انواع گوناگونی تا کنون تولید شده است که پرکاربرد ترین و محبوب ترین آن نوع پدالی است. دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی از یک پدال فشاری در قسمت تحتانی خود بهره میبرد که فرد با فشردن این پدال، محلول موجود در دستگاه را بر روی دستان خود اسپری خواهد کرد. دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی با هر بار فشردن پدال مقداری محلول را اسپری میکند و یا برخی از آنها نیز به گونه ای طراحی شده اند که تا زمان اعمال فشار توسط پا همچنان به اسپری کردن ادامه میدهند. نوعی دستگاه ضد عفونی کننده دست نیز وجود دارد که به آن دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک گفته میشود و بر خلاف مدل پدالی دیگر نیازی به فشردن پدال وجود نخواهد داشت. دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک با نگاه داشتن دست ها در زیر قسمت مخصوص شروع به اسپری کردن میکند و هر گاه دست از این بخش دور شود نیز اسپری کردن قطع خواهد شد.

دستگاه ضد عفونی کننده دست

خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست

دستگاه ضد عفونی کننده همانطور که گفته شد در مدل های مختلفی تولید شده است که شما باید بر اساس نیاز خود یک مدل مناسب را خریداری کنید. برای خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست ابتدا باید به میزان رفت و آمد در ساختمان توجه داشته باشید. دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی برای ساختمان های کم رفت و آمد مناسب است و میتواند به خوبی جوابگوی این دست خیابان ها باشد. البته دستگاه ضد عفونی کننده پدالی در مکان های پر رفت و آمد نیز مورد استفاده قرار میگیرد اما در این دست اماکن نوع اتوماتیک به مراتب بهتر میتواند پاسخگونی تعداد زیادی از افرادی باشد که در ساختمان تردد میکنند. توجه داشته باشید که برای خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست حتما دستگاه گارانتی دار را تهیه کنید تا بتوانید از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید. دستگاه ضد عفونی کننده محک با کیفیت بالای خود میتواند بهرین گزینه برای خرید باشد. دستگاه ضد عفونی کننده محک اول از هر چیز از کیفیت بالایی برخوردار است و دوما گارانتی معتبری را در اختیار دارد.

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست

در رابطه با قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست باید بگوییم که دستگاه های وارداتی از قیمت بالایی برخوردار هستند. قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست که در داخل تولید میشود به مراتب بسیار بهتر از نوع وارداتی است. دستگاه ضد عفونی کننده پدالی محک بهترین گزینه برای کاهش هزینه ها است و از نمایندگی های محک سراسر کشور قابل خریداری است. دستگاه ضد عفونی کننده پدالی محک علاوه بر قیمت مناسب با 2 سال گارانتی عرضه میشود که میتوانید در طول این 2 سال به راحتی از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید.

دستگاه ضد عفونی کننده

محک شرکت تولید کننده ترازو های دیجیتالی محک و باسکول محک  از گذشته تا به امروز در خدمت نیاز جامعه بوده و تمام تلاش خود را برای نو اوری و درخواست بازار انجام می دهد . که از جمله محصولات جدید آن جک پارکینگ محک و دستگاه ضد عفونی کننده محک از نوع پدالی آن محصول جدید محک می باشد که با توجه به نیاز جامعه در منازل ، باشگاه ها ، بیمارستان ها، رستوران ها ، درمانگاه ها و ... استفاده می شود .  دستگاه ضد عفونی کننده محک بسیار کم جا و با کاربری بسیار آسان بدون نیاز به نصب می باشد با دستگاه ضد عفونی کنننده دست محک سلامتی را هدیه دهیم  این دستگاه دارای پمپ بسیار قوی می باشد و با پدالی که دراین دستگاه طراحی شده است بدون دخالت دست ، دست های شما را ضد عفونی می کند . از خصوصیات بارز این ضد عفونی کننده دست بدنه بسیار قوی و مخزن 3 لیتری می باشد . دستگاه ضد عفونی کننده دست محک به محلول پاش محک نیز معرفی می شود ولتاژ کار این دستگاه 12 ولت و 220 ولت می باشد.

تولید ضد عفونی کننده دست محک گام بلندی درتغییر شرایط و وضعیت بهداشتی در کلیه اماکن می باشد ، که بعد از رواج بیماری خطرناک کرونا نیاز هر سازمان و فروشگاهی به این نوع دستگاه ها اجباری و ضروری می باشد . که در آینده ای نزدیک شاهد تولید انواع متنوع این دستگاه محلول پاش می باشیم . محلول پاش محک سهم بزرگی از فروش را در بازار ازخود کرده است هم اکنون دستگاه ضد عفونی کننده محک در تهران و شهرستان ها به فروش می رود که در مقایسه با انواع وارداتی آن بسیار مقاوم تر و با کیفیت تر می باشد. 

دستگاه ضد عفونی کننده محک می توان در شرایط کنونی هدیه مناسبی برای هر کسی باشد با خرید ضد عفونی کننده دست محک برای خود و برای دوستان خود سلامتی را به ارمغان می آورید . مواد ضد عفونی کننده به وسیله این محلول پاش با امکان پاشش 2000بار را میسر می کند.

خرید ضد عفونی کننده دست از اولین گام های شروع زندگی سالم و بهداشتی است که برای شروع زندگی سالم روزانه به شما انرژی و انگیزه می دهد . دستگاه ضد عفونی کننده محک از محصولات معتبر و و پر فروش و با کیفیت این شرکت می باشد . توصیه ما به شرکت ها و مراکز عمومی خرید دستگاه ضد عفونی کننده و محلول پاش محک می باشد . برای مقابله با این ویروس کشنده بهتر است که مرتبا دست های خود را با محلول هایی که حاوی الکل و همچنین ضد عفونی کننده ها هستند تمیز کنید .دستگاه ضد عفونی کننده محک با دو هزار پاشش در هر بار شارژ مخزن برروی دست ها آمیخته می شود و ویروس ها رو از بین می برد و به حد اقل می رساند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :