شماره تماس: 4-02166000073

باسکول 2000 کیلویی

باسکول 2000 کیلویی برای صنایع و کسب و کارهایی که اجسام سنگین و یا بسیار سنگین را توزین میکنند مناسب است. باسکول 2 تن از لودسل بسیار پرقدرت تری نسبت به دیگر باسکول ها برخوردار است و همین لودسل قدرتمند به باسکول اجازه میدهد تا بتواند اجسام با حداکثر وزن 2000 کیلوگرم را توزین کند. به دلیل قدرت بالای باسکول 2 تنی باید توجه داشته باشید که از دقت بالایی برخوردار باشد و بتواند اجسام سنگین با حد اکثر وزن 2000 کیلو را با دقت بالایی توزین کند و کمترین خطا را داشته باشد. در برخی از انواع باسکول 2000 کیلویی مشاهده میشود که دقت باسکول پایین و یا بسیار پایین است که به هیچ وجه برای کاربر قابل قبول نیست. اما در برخی از باسکول ها مانند باسکول 2000 کیلویی محک مشاهده میشود که اجسام با حد اکثر وزن 2 تن با دقت بالایی توزین میشوند و دیگر نگرانی از بابت خطا در توزین وجود نخواهد داشت. باسکول 2 تن محک مطابق با جدیدترین و استانداردترین تکنولوژی روز دنیا تولید میشود و به همین دلیل نیز خطای بسیار کمی حاصل از توزین اجسام سنگین خواهد داشت. باسکول 2 تنی محک علاوه بر لودسل با کیفیت از نمایشگری دیجیتالی نیز بهره میبرد که این دیجیتالی شدن نمایشگر تاثیر زیادی در دقت بالای آن در توزین دارد.

بدنه و سینی که در ساخت باسکول دیجیتال 2 تنی به کار گرفته میشود بی شک در تمامی برندها و مدل ها تنها از فلز است که البته نوع فلز میتواند متفاوت باشد. همچنین ضخامت فلز مورد استفاده در ساخت باسکول دیجیتال 2 تنی نیز متناسب با برند و مدل متفاوت است و در این میان هر چه ضخامت فلز بدنه بالاتر میشود در نتیجه مقاومت آن نیز افزایش می یابد. در بخش سینی باسکول دیجیتال 2 تن نوع فلز میتواند گالوانیزه و یا استیل باشد. استیل بودن سینی باسکول دیجیتال 2 تن باعث میشود تا به یک باسکول ضد زنگ تبدیل شود و از سویی قابلیت تمیزشوندگی بسیار خوبی نیز داشته باشد. کلیه باسکول های 2 تنی که در حال حاضر تولید میشوند نمایشگر دیجیتالی دارند که اطلاعات حاصل از توزین را بر روی خود آن هم با دقت بالا نشان میدهد. در واقع این نمایشگر دیجیتالی تعبیه شده بر روی باسکول 2000 کیلویی روند توزین را بسیار آسان کرده و دیگر نیازی به انجام مراحلی برای دست یافتن به وزن اجسام نخواهید داشت.

امکانات باسکول 2000 کیلو جدید با امکانات باسکول های قدیمی قابل قیاس نیست و با توجه به دیجیتالی شدن آنها امکانات زیادی به باسکول افزوده شده است. این امکانات باسکول 2 تن کار توزین را بسیار سریعتر و آسان تر میکند و دیگر نیازی به سپری کردن مراحل سخت توزین وجود ندارد. باسکول 2 تنی با امکانات فراوان خود کار توزین را آسان میکند و همچنین میتوانید بیشتر از آنچه که از یک باسکول انتظار میرود را دریافت کنید. به طور مثال با قابلیت توزین چند مرحله ای میتوانید اجسام سنگینی که بیشتر از ظرفیت باسکول است را توزین کنید. اگر باسکول از ظرفیت 2 تن بهره میبرد شما با این قابلیت میتوانید اجسام با بیشتر از 2 تن را توزین کنید. هرچه امکانات یک باسکول 2 تنی بیشتر باشد مطمئنا گزینه بهتری برای خرید خواهد بود اما اگر امکانات چندان برای شما اهمیتی ندارد پس نیازی به صرف هزینه اضافی و خرید باسکول با امکانات کامل نخواهید داشت.

با نگاهی به بدنه باسکول 2000 کیلوگرم پی خواهید برد که تعدادی پورت بر روی آن تعبیه شده است که این پورت ها برای اتصال تجهیزات فروشگاهی به باسکول کاربرد زیادی دارند. باسکول 2000 کیلوگرم که از پورت های بیشتری بهره میبرد بهترین گزینه برای خرید خواهد بود و شما نیز به عنوان یک خریدار و مصرف کننده بهتر است باسکولی را تهیه کنید که پورت ها و اتصالات کاملی را در اختیار داشته باشد تا در آینده بتوانید تجهیزات فروشگاهی متعددی را به آن متصل کنید. باسکول 2000 کیلویی محک پورت های کاملی را در اختیار دارد که میتوانید چاپگر جانبی و کامپیوتر را به آن متصل نمایید. باسکول 2000 کیلویی محک همچنین امکانات زیادی را به خود اختصاص داده و میتوان گفت کاملترین امکانات را در اختیار دارد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :