شماره تماس: 4-02166000073

ترازوی دیجیتال

ترازوی دیجیتال از انواع ترازوی نسل جدید و مدرن است که جایگزین ترازوهای قدیمی شده است و امروزه دیگر فروشگاهی را نمیتوانید بیابید که ترازوهای سنگی قدیمی را برای توزین مورد استفاده قرار دهد. ترازوی دیجیتالی مزیت های زیادی نسبت به ترازوهای قدیمی سنگی و یا حتی ترازوهای عقربه ای دارد و همین مزیت ها نیز باعث شد تا جای خود را در فروشگاه های کوچک و بزرگ باز کند و به یک ترازوی پرکاربرد تبدیل شود. ترازوی دیجیتالی اول از هر چیز سرعت بالایی را به توزین بخشیده است و میتوانید با این نوع ترازو به راحتی در مدت زمان کوتاهی حجم بالایی از اجسام را به راحتی توزین کنید. تنها کافیست تا محصول را بر روی سینی ترازوی دیجیتال قرار دهید تا وزن آن بر روی نمایشگر به نمایش در آید. ترازوهای سنگی و قدیمی و یا حتی عقربه ای مانند ترازو دیجیتالی عمل نمیکردند و روند توزین بسیار کند پیش میرفت. ترازوی محک نیز که امروزه در نوع دیجیتالی تولید میشود روند توزین را بسیار آسان کرده و پس از قرار دادن اجسام بر روی سینی آن به سرعت وزن آن را محاسبه و بر روی نمایشگر نمایان میکند. دقت توزین از دیگر مزایای ترازوی دیجیتال فروشگاهی است و شما وزن دقیقی از اجسام را با خطای بسیار کمی به دست خواهید آورد در صورتی که ترازوهای قدیمی و سنگی و حتی عقربه ای به هیچ وجه اینگونه نبودند. امکانات را باید از دیگر تفاوت ها میان ترازوی دیجیتال و ترازوهای قدیمی نامید. ترازوی دیجیتال فروشگاه متناسب با برند ترازو از امکانات گوناگونی با توجه به دیجیتالی شدن بهره میبرد که از مزیت های مهم آن میتوان به چاپگر برای صدور فاکتور، حافظه برای ثبت و ذخیره نام و قیمت کالا، پارسنگ، شمارش اقلام هم وزن و اتصالات گوناگون برای اتصال تجهیزات فروشگاهی به ترازو اشاره نمود. ترازوی دیجیتال محک نیز از امکانات گوناگونی بهره میبرد و جزو ترازوهایی محسوب میشود که با این امکانات به خوبی میتواند به نیاز یک فروشگاه برای امور گوناگون پاسخ دهد.

ترازوی دیجیتال

انواع ترازوی دیجیتال

تا کنون انواع ترازوی دیجیتال در برندها و مدل های گوناگونی تولید و روانه بازار شده است که برخی از این ترازوها علمکدار و برخی بدون علمک هستند و همچنین برخی پرینتر دار و برخی دیگر بدون پرینتر هستند. همچنین انواع ترازوی دیجیتال از لحاظ امکانات نیز با یکدیگر تفاوت هایی دارند و برخی از ترازوها امکانات زیاد و برخی دیگر امکانات کمی را در اختیار دارند. ترازوی فروشگاهی محک نیز در مدل های گوناگونی تولید شده است که برخی علمکدار و برخی دیگر بدون علمک هستند و در این بین برخی پرینتر دار و برخی دیگر بدون پرینتر تولید میشوند. از لحاظ امکانات نیز انواع ترازوی دیجیتال در برند محک وجود دارد که امکانات زیادی را مانند سری پلاس در اختیار دارند و برخی دیگر برای اینکه ارزان به دست مشتری برسند با امکانات کمی عرضه میشوند. در واقع ترازوی دیجیتال ارزان قیمت تولید شده توسط برند محک هیچ کم و کاستی از لحاظ کیفیت با ترازوهای دیگر ندارد اما از امکانات کمتری برخوردار است و همین موضوع نیز سبب شده تا قیمت به مراتب کمتری پیدا کند.

خرید ترازوی دیجیتالی

برای خرید ترازوی دیجیتالی باید مواردی را مد نظر داشته باشید. یک ترازو دیجیتال را اول از هر چیز باید بر اساس ظرفیت توزین خریداری کنید. ظرفیت توزین ترازو دیجیتالی بسیار مهم است و باید بر اساس محصول و اجسامی که توزین میکنید یک ترازوی مناسب را خریداری کنید. به طور مثال اگر قصد خرید ترازوی محک را دارید باید ابتدا در نظر بگیرید که آیا از ظرفیت توزین مناسب با کار شما و اجسامی که توزین میکنید برخوردار است یا خیر. ترازوی دیجیتال محک در ظرفیت های گوناگونی از 5 تا 10 کیلو در مدل های آشپزخانه و از 15 تا 70 کیلو در مدل های فروشگاهی تولید شده است و دست شما را باز میگذارد تا یک انتخاب صحیح داشته باشید. ترازوی دیجیتال فروشگاهی باید دقت بالایی داشته باشد و این موضوع را همانند ظرفیت توزین حتما در اولویت خرید قرار دهید. ترازوی دیجیتال فروشگاه نیاز است تا دقت بالایی داشته باشد و در این بین ترازوی فروشگاهی محک از بالاترین دقت در میان دیگر ترازوهای فروشگاهی برخوردار است. در خرید ترازوی دیجیتالی به چاپگر دار بودن و یا نبودن ترازو نیز باید توجه کنید و در صورتی که نیاز است تا پس از خرید به مشتری رسید و فاکتور ارائه دهید حتما نوع پرینتر دار ترازو را تهیه کنید. اتصالات ترازو را در خرید ترازوی دیجیتالی هرگز فراموش نکنید و ترازوهایی را انتخاب کنید که اتصالات و پورت های کاملی داشته باشند. این اتصالات به شما اجازه میدهند تا به راحتی تجهیزات فروشگاهی را به ترازو متصل کنید.

قیمت ترازوی دیجیتال

یک ترازوی فروشگاهی دیجیتال متناسب با مدل، ظرفیت، برند و امکانات از قیمت متفاوتی برخوردار است. قیمت ترازوی دیجیتال بر اساس برند بسیار متفاوت است و برندهای وارداتی در این میان بیشترین افزایش قیمت را به خود اختصاص داده اند. ترازوی فروشگاهی دیجیتال وارداتی با توجه به این که از کشورهای دیگر وارد میشود و هزینه زیادی بابت حمل آنها صرف میشود و همچنین دیگر هزینه هایی که به آنها افزوده میشود با قیمت بالاتری عرضه میشوند. قیمت ترازوی دیجیتال که ظرفیت بالاتری دارد و همچنین امکانات زیادی را به خود اختصاص داده نیز بالاتر خواهد بود. همچنین بهتر است تا قیمت ترازوی دیجیتال را ابتدا با دیگر ترازوهای فروشگاهی موجود در دیگر فروشگاه ها مقایسه نموده و بر اساس قیمت مناسب اقدام به خرید نمایید.

تاریخ تولید ترازو های دیجیتالی محک با بهتر بگیم ترازو های شرکت توزین توان سنجش  نسبت به 10 سال گذشته برمیگردد و از تاریخ تولید اولین نمونه تا به الان به مرور هر سال با مدلهای جالب توجهی که از خود به بازار نشان داده اند باعث شده تا به قول ترازوی دیجیتالی ایران مبدل گردند و به عنوان یک برند برتر حتی نام خود را در کشور های عربی همسایه به بهترین نحو به نمایش گذاشته و از سویی با نگاه بلندی که به افق تجارت برتر این محصول دارد با تولید محصولات مدل پلاس خود در چند سال اخیر گام موثری در صنعت ترازوی نه تنها ایران بلکه خاورمیانه برداشته باشد و با جایگیزینی روش های سنتی رسید دهی و اتصال مستقیم این محصول به سیستم های کامپیوتر آمار فروش دقیقی از خود داشته باشد تا جایی که شرکت های چینی با همکاری مستقیم با این برند تولید و دقیت این برند را در سطحی بالاتر از سطح توقع کشورمان بالابرده است به طوری که فروش مدل 15000 پلاس و 14000 ترازوهای محک در سال گذشته رتبه اول را در بین محصولات این شرکت پیدا کرده است ! علی ایوالحال در خرید این محصول میبایست دقت فراوان داشت و فقط از نمایندگی های مجاز و انحصاری این محصول از جمله آکام سازه که خدمات پس از فروش این محصولات را در ایران به عهده دارند و به ویژه اینکه میتوانید از امکانات گارنتی ان به خوبی استفاده نمایید همچنین مطمئن باشد که از محصولات اصلی این برند استفاده مینمایید.ترازوهای دیجتالی محک در سه مدل 11000 ، 14000، 15000 با توانایی ذخیره و ثبت قیمت کالاها و مشخصات مشتریان ، 35حافظه مستقیم و 2000حافظه غیر مستقیم به شما این امکان را می دهد تا از قیمت کالاها و حساب مشتریان نگهداری کنید ،دارای امکان سرویس دهی به دو یا سه مشتری به صورت همزمان . دارای حافظه فروش و قابلیت صدور فاکتوردر مدل های 15000 و 14000 و در مدل های 11000 می توانید با اتصال ترازو به چاپکر جانبی محک برای مشتریان خود فاکتور صادر نمایید . با محک فقط وزن نکنید ترازوهای محک تعداد کالاهای هم وزن را برایتان شمارش می کند فقط کافیست کلید شمارش را فشار دهید .محک دارای آلام هشدار دهنده برای وزن غیر مجاز می باشد .برای اتصال به کامپیوتر با استفاده از کابل مخصوص می توانید یک یا تعدادی از ترازوها را به کامپیوتر مرکزی متصل کنید و از طریق نرم افزار مخصوص به اطلاعات آن دسترسی داشته باشید . و می توانید با وارد کردن یک کد ترازو را قفل کرده و از اطلاعات آن محافظت نمایید . قطع برق مشکلی برای ترازوهای محک ایجاد نمی کند باطری داخلی قابل شارژ محک باعث می شود ترازو در حالت قطع برق هم به کار خود ادامه بدهد . ترازوهای محک متنوع و با دوام هستند .ترازوهای محک با بدنه abs مقاوم در برابر نور خورشید و در رنگهای متنوع مطابق با سلیقه های مختلف عرضه می شود

12مجموع 21 محصول
ترازو مدل 11000  (ظرفیت 50 کیلوگرم)

ترازو مدل 11000 (ظرفیت 50 کیلوگرم)

ترازوی 50 کیلویی بدون پرینتر با دقت 2 گرم و نمایشگر 5 رقم قیمت واحد و 6 رقم قیمت کل
ترازو مدل 11000 (ظرفیت 35 کیلوگرم)

ترازو مدل 11000 (ظرفیت 35 کیلوگرم)

ترازوی 35 کیلویی بدون پرینتر با دقت 2 گرم و نمایشگر 5 رقم قیمت واحد و 6 رقم قیمت کل
ترازو مدل 9800  ظرفیت 30 کیلوگرم

ترازو مدل 9800 ظرفیت 30 کیلوگرم

ترازوی 15 و 30 کیلویی بدون پرینتر با دقت 1 و 2 گرم و نمایشگر 5 رقم قیمت واحد و 6 رقم قیمت کل
ترازو دیجیتالی محک 50 کیلوگرمی مدل 15000A

ترازو دیجیتالی محک 50 کیلوگرمی مدل 15000A

ترازوی 50 کیلویی بدون پرینتر با سینی استیل و دقت 5 گرم با نمایشگر 5 رقم قیمت واحد و 6 رقم قیمت کل
ترازو دیجیتالی محک 50 کیلوگرمی مدل 15000B

ترازو دیجیتالی محک 50 کیلوگرمی مدل 15000B

ترازوی 50 کیلویی بدون پرینتر با سینی استیل و دقت 5 گرم با نمایشگر 5 رقم قیمت واحد و 6 رقم قیمت کل
ترازو دیجیتالی محک 35 کیلوگرمی مدل 15000B

ترازو دیجیتالی محک 35 کیلوگرمی مدل 15000B

ترازوی بدون پرینتر 35 کیلویی با سینی استیل و دقت 5 گرم با نمایشگر 5 رقم قیمت واحد و 6 رقیم قیمت کل
ترازو دیجیتالی محک 35 کیلوگرمی مدل 15000BP

ترازو دیجیتالی محک 35 کیلوگرمی مدل 15000BP

ترازوی 35 کیلویی پرینتر دار با سینی استیل و دقت 5 گرم با نمایشگر 5 رقم قیمت واحد و 6 رقم قیمت کل
ترازو دیجیتالی محک 50 کیلوگرمی مدل 15000BP

ترازو دیجیتالی محک 50 کیلوگرمی مدل 15000BP

ترازوی 50 کیلویی پرینتردار با دقت 5 گرم و سینی استیل با نمایشگر 5 رقم قیمت واحد و 6 رقم قیمت کل
ترازو دیجیتالی محک 35 کیلوگرمی مدل 15000A

ترازو دیجیتالی محک 35 کیلوگرمی مدل 15000A

ترازوی 35 کیلویی بدون پرینتر با سینی استیل با دقت 5 گرم و نمایشگر 5 رقم قیمت واحد و 6 رقیم قیمت کل
ترازو دیجیتالی محک 35 کیلوگرمی مدل 15000APBR

ترازو دیجیتالی محک 35 کیلوگرمی مدل 15000APBR

ترازوی 35 کیلویی پرینتردار با سینی استیل و دقت 5 گرم و نمایشگر 5 رقم قیمت واحد و 6 رقم قیمت کل
ترازو دیجیتالی محک 50 کیلوگرمی مدل 15000APBR

ترازو دیجیتالی محک 50 کیلوگرمی مدل 15000APBR

ترازوی 50 کیلویی پرینتر دار با دقت 5 گرم و سینی استیل با نمایشگر 5 رقم قیمت واحد و 6 رقم قیمت کل
ترازو دیجیتالی محک 50 کیلوگرمی مدل 15000PLUS

ترازو دیجیتالی محک 50 کیلوگرمی مدل 15000PLUS

ترازوی 50 کیلویی پرینتردار با دقت 2 گرم و سینی استیل با نمایشگر 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل
ترازو دیجیتالی محک 35 کیلوگرمی مدل 15000PLUS

ترازو دیجیتالی محک 35 کیلوگرمی مدل 15000PLUS

ترازوی 35 کیلویی پرینتر دار با سینی استیل و دقت 2 گرم با نمایشگر 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل
ترازو مدل 14000 (ظرفیت 70 کیلوگرم)

ترازو مدل 14000 (ظرفیت 70 کیلوگرم)

ترازوی 70 کیلویی پرینتردار با سینی استیل و دقت 5 گرم با نمایشگر 5 رقم قیمت واحد و 6 رقم قیمت کل
ترازوی مدل 14000 پلاس (ظرفیت 70 کیلوگرم)

ترازوی مدل 14000 پلاس (ظرفیت 70 کیلوگرم)

ترازوی 70 کیلویی پرینتردار با سینی استیل و دقت 5 گرم و نمایشگر 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل
ترازوی فروشگاهی 35 کیلویی محک بدون پرینتر مدل 16000

ترازوی فروشگاهی 35 کیلویی محک بدون پرینتر مدل 16000

ترازوی بدون پرینتر 35 کیلویی با سینی استیل با دقت 2 گرم با نمایشگر 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل
ترازو فروشگاهی 50 کیلویی محک بدون پرینتر مدل 16000

ترازو فروشگاهی 50 کیلویی محک بدون پرینتر مدل 16000

ترازوی بدون پرینتر 50 کیلویی با سینی استیل با دقت 2 گرم و نمایشگر 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل
ترازوی 35 کیلویی محک پرینتر دار مدل 16000

ترازوی 35 کیلویی محک پرینتر دار مدل 16000

ترازوی 35 کیلویی پرینتر دار با سینی استیل و دقت 2 گرم و نمایشگر 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل
ترازوی 50 کیلویی محک پرینتر دار مدل 16000

ترازوی 50 کیلویی محک پرینتر دار مدل 16000

ترازوی 50 کیلویی پرینتردار با سینی استیل و دقت 2 گرم و نمایشگر 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل
ترازوی 50 کیلویی محک مدل 17000 پلاس

ترازوی 50 کیلویی محک مدل 17000 پلاس

ترازوی 50 کیلویی پرینتردار با بدنه فلزی و سینی استیل و دقت 5 گرم و نمایشگر 6 رقم قیمت واحد و 7 رقم قیمت کل
12مجموع 21 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :