شماره تماس: 4-02166000073

ترازو های مدل 9800

با توجه به نیاز بازار مصرف کننده به ترازوی ارزان قیمت که بتواند به وسیله باطری ساعت ها کار کند شرکت محک تصمیم به تولید ترازوهای محک مدل 9800 گرفت . تولید و فروش این ترازوی کوچک با ظرفیت 15 کیلو گرم و 30 کیلوگرم با موفقیت انجام شد . ترازوهای 9800 دارای صفحه نمایشگر ال سی دی می باشند که کارکرد با باطری حدود 120 ساعت می باشد . همانطور که در شکل می بینید این ترازو فقط در مدل بدون علمک و برای کارهایی نظیر بسته بندی ، فروش قطعات کوچک ، برای استفاده برای فروش میوه و سبزیجات برروی وانت ، برای مغازه های سبزی خرد کنی و ترشی فروشی و فروشگاه های کوچک قابل استفاده می باشد . 

ترازوی محک 9800

 تا اینجای کار مشخصات کلی دستگاه بود و حرفی از مشخصات فنی دستگاه گفته نشد حالا قصد داریم این مدل نصبتاً قدیمی ترازوی دیجیتالی محک را نسبت به دیگر مدل های تولید شده توسط شرکت توزین توان سنجش ( محک )  مقایسه و بررسی کنیم .

مدل9800 محک یک مدل قدیمی بدون هیچ امکاناتی از قبیل قابلیت اتصال به کامپیوتر و یا دستگاه pos میباشد و حتی به پرینتر نیز وصل نمیگردد ویا حافظه چندانی در مقایسه با دیگر مدل های موجود در کارنامه محک نیز نیست ولی یک مزیت بالا در بین دیگر محصولات محک در این مدل به چشم میخورد ، که از نگاه مشتری هایی که کار زیادی با دستگاه ترازوی دیجیتالی ندارد بسیار اهمیت دارد و آن هم قیمت بسیار مناسب این محصول است که باعث شده تا افرادی که مشاغل مربوط را دارند رضایت کافی از این دستگاه داشته باشند ، دستگاهی که در با وجود بروزنمایی های گسترده ای که در مجموعه محک اتفاق می افتد ولی باز هم محبوبیت خود را از دست نداده است .وقتی یک دستگاه با این حجم کارکرد فقط ظرف مدت 5 ساعت به صورت کامل شارژ میشود و بدون نیاز شما به برق شهری میتوانید این دستگاه را جابجا و از امکانات آن در همه جا استفاده کنید.

وقتی یک دستگاه ترازوی 9800 دارید انگار یک گوشی تلفن همراه نوکیا 1100 خریده اید! با وجود اینکه همه میدانند که گوشی های بروز با امکانات خیره کننده وارد بازار میشوند ولی هر وقت به دنسبال یک گوشی سخت کار میگردید این گوشی به شما معرفی میشود. مثال فوق جایگاه ویژه این ترازو را در بین کاسبانی که دنبال یک مدل سخت کوش برای وزن کشی میگردند بسیار مناسب بوده و مزیت محسوب میگردد

1مجموع 1 محصول
ترازو مدل 9800  ظرفیت 30 کیلوگرم

ترازو مدل 9800 ظرفیت 30 کیلوگرم

ترازوی 15 و 30 کیلویی بدون پرینتر با دقت 1 و 2 گرم و نمایشگر 5 رقم قیمت واحد و 6 رقم قیمت کل
1مجموع 1 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :