شماره تماس: 4-02166000073

جک درب بازکن

جک درب باز کن از جمله تجهیزاتی است که این روزها بر روی درب ورودی ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی مشاهده میشود. جک پارکینگی امکان باز و بسته کردن درب را برای ساکنین یا پرسنل یک ساختمان تا حد زیادی آسان کرده است و دیگر نیازی به باز کردن درب به صورت فیزیکی و دستی وجود نخواهد داشت. جک پارکینگ علاوه بر آسان تر کردن تردد وسایل نقلیه و اشخاص مزیت بزرگ دیگری را نیز ایجاد کرده است. از مزیت های بزرگ جک درب باز کن و یا همان جک پارکینگی باید به افزایش امنیت ساختمان اشاره نمود. جک پارکینگ تنها با ریموت کنترلی که در اختیار ساکنین قرار دارد میتواند درب را باز و بسته کند و به غیر از آن به هیچ روش دیگری باز و یا بسته نخواهد شد. از همین رو سارقین و یا افراد غیر مجاز به هیچ وجه و بدون در اختیار داشتن ریموت کنترل قادر نخواهند بود تا درب را که جک پارکینگی و بخصوص جک پارکینگی محک بر روی آن نصب است را باز کنند. جک پارکینگی هیچ کلید فیزیکی از سمت بیرون ساختمان برای باز کردن درب بر روی خود ندارد و به همین دلیل سارقین بدون در اختیار داشتن ریموت نخواهند توانست درب ورودی ساختمان را باز کنند.

جک پارکینگی

انواع جک پارکینگی

جک پارکینگی از لحاظ کشور سازنده به دو دسته جک پارکینگی خارجی و جک پارکینگی ایرانی تقسیم بندی میشود. جک درب پارکینگ ایرانی از جمله جک های تولید داخل است که در شرکت های ایرانی تولید میشود و در برخی برندها از کیفیت برابری نسبت به جک پارکینگی خارجی برخوردار است. جک پارکینگی ایرانی در برخی شرکت ها با اصول روز دنیا و مطابق با استانداردهای جهانی تولید میشود اما در برخی برندها چندان با استانداردهای روز دنیا تولید نمیشود. به طور مثال جک پارکینگی محک از جمله انواع جک پارکینگی است که مطابق با استاندارد های روز دنیا تولید میشود و کیفیت بسیار بالایی دارد و به خوبی با نمونه های خارجی از هر لحاظ برابری میکند. از انواع جک پارکینگی نیز باید به جک درب باز کن بازویی و جک پارکینگی ریلی اشاره نمود که هر دو نیز کاربرد فراوانی دارند اما نوع بازویی از نوع ریلی کاربرد به مراتب بیشتری دارد. جک پارکینگی بازویی برای درب های دو لنگه که به سمت داخل یا بیرون باز میشوند مناسب است اما جک پارکینگی ریلی برای درب هایی مناسب است که به صورت کشویی به سمت طرفین باز و بسته میشوند. همچنین از انواع جک پارکینگی باید جک درب باز کن بازو کوتاه و همچنین بازو بلند و یا جک درب باز کن تک لنگه یا دو لنگه را نام برد. جک پارکینگی تک لنگه برای درب هایی مناسب است که یک لنگه دارند و جک های دو لنگه برای درب هایی مناسب است که دو لنگه در اختیار دارند. همچنین جک پارکینگ بازو کوتاه برای درب های با عرض کم و جک های بازو بلند برای درب های عریض مناسب است.

خرید جک پارکینگی

برای خرید جک پارکینگی باید به دفعات باز و بسته شدن درب ورودی ساختمان و همچنین شرایط سازه تجه داشته باشید. همچنین در خرید جک پارکینگی باید به وزن درب و ابعاد آن نیز توجه کنید. برخی از جک های پارکینگی برای تردد های بالا و باز و بسته شدن های مکرر طراحی نشده اند و از این رو بعد از مدتی خراب شده و از کار می افتند که از این رو شما باید بر اساس تعداد دفعاتی که درب را باز و بسته میکنید یک جک درب باز کن مناسب را تهیه کنید. همچنین برای خرید جک پارکینگی باید به وزن درب نیز توجه کنید و بر اساس وزن درب یک جک مناسب را تهیه کنید. برای خرید جک پارکینگی به گارانتی آن نیز توجه کنید. یک جک پارکینگ باید از گارانتی آن هم گارانتی معتبری برخوردار باشد. جک پارکینگی محک که یک جک درب پارکینگ ایرانی محسوب میشود از گارانتی معتبری برخوردار است و با خرید آن میتوانید از خدمات پشتیبانی شرکت محک برای تعمیر و سرویس آن بهره مند شوید. تعداد زیادی نمایندگی جک پارکینگی محک در هر شهر وجود دارد که با مراجعه به هر یک میتوانید از خدمات تعمیر و حتی خرید بهره مند شوید. در نمایندگی جک پارکینگی محک شما میتوانید از خدمات مشاوره رایگان نیز برای خرید یک جک ایده آل و مناسب با درب خود بهره مند شوید. در این مراکز کارشناسانی وجود دارند که با اطلاعات کامل خود میتوانند مشاوره تخصصی را در اختیار شما قرار دهند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

قیمت جک پارکینگی

قیمت جک پارکینگی با توجه به عوامل مختلفی میتواند متفاوت باشد. از موثرترین عوامل بر روی قیمت جک پارکینگی میتوان به برند جک اشاره کرد. برند ها تاثیر زیادی بر روی قیمت جک پارکینگی دارند و اگر نگاهی به قیمت آنها در بازار و یا در وب سایت های فروش تجهیزات ساختمانی بیندازید خواهید دید که برندهای خارجی از قیمت بالاتری برخوردار هستند. جک پارکینگی محک شرکت تکنما در این بین از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است که یکی از دلایل مناسب بودن قیمت آن به عدم پرداخت هزینه واردات آن مربوط میشود. جک پارکینگی محک شرکت تکنما همچنین توسط کارگران ایرانی و به طور کلی نیروی انسانی ایرانی تولید میشود که همین موضوع نیز بر روی قیمت آن تاثیر گذار است. ارزان ترین جک پارکینگی را تنها از میان برندهای ایرانی میتوانید خریداری کنید و انتخاب برندهای خارجی میتواند باعث بالا رفتن هزینه های شما برای خرید شود. ارزان ترین جک پارکینگی نباید از کیفیت پایینی برخوردار باشد و سعی کنید جک ارزان قیمت با کیفیت را سفارش دهید که البته کمتر این چنین درب بازکن هایی در بازار یافت میشوند. با انتخاب جک پارکینگی محک هم کیفیت را در اختیار دارید و هم هزینه کمی را برای خرید جک درب باز کن پرداخت کرده اید.

در مجموعه محک شما سیستمی از مشاوران و کارشناسان را دارید

نوع جک پارکینگ و هزینه های انجام نصب جک پارکینگ از عواملی هستند که ذهن مشتری را درگیر می کنند در اینجا تماس با مشاوران و کارشناسان فروش محک در زمینه خرید و نصب جک پارکینگ می تواند تاثیرات مثبتی در تصمیم خرید مشتری داشته باشد. دربرآورد هزینه های جک دربازکن پارکینگ  عواملی است مانند نوع درب پارکینگ ،اندازه و وزن درب پارکینگ و تعداد تردد واحدهای ساختمان و قطعات جانبی برای نصب که قبل از انجام نصب باید در نظر گرفته شود . دفترچه راهنمای جک پارکینگ در داخل کارتن جک پارکینگ خریداری شده موجود می باشد . بهتر است که حتما قبل از استفاده از جک پارکینگ تازه نصب شده و بهره برداری از جک پارکینگ دفترچه جامع آن را مطالعه بفرمایید . نحوه ورود به پارکینگ و نحوه خروج از پارکینگ ( از رفت و آمد اطفال در محدوده حرکت درب جلوگیری شود ) باید از قرار گرفتن مانع در جلوی حرکت درب جلوگیری شود . بهتر است ریموت درب پارکینگ دور از دسترس کودکان باشد تا از باز و بسته کردن نا خواسته جک پارکینگ جلوگیری شود . توجه به چراغ چشمک زن جک پارکینگ مهم است زیرا باعث کاهش برخورد احتمالی درب با افراد و اتومبیل می شود . از تعمییرات جک پارکینگ خودداری فرمایید و در این مورد از کارشناسان کمک بخواهید. 

در خصوص راهنمایی جهت خرید جک برقی پارکینگ ما تبلیغات نمی کنیم ، چون تبلیغات زمان کوتاه دارند و از بین میرود و دوباره باید تبلیغات کرد و ما معتقدیم که بهترین تبلیغات کار ما اعتماد مشتری و رضایت مشتریان است .و آن ها به مشتریان دائمی و وفادار تبدیل می شوند .

 کارشناسی از صفر تا صد درب پارکینگ

تعویض جک درب بازکن قدیمی با جک پارکینگ جدید

فروش جک درب پارکینگ و آیفون تصویری

محک ارائه دهنده بهترین برند جک درب بازکن جک برقی ایرانی می باشد .

1مجموع 4 محصول
جک تک لنگه بازو بلند

جک تک لنگه بازو بلند

مناسب برای درب های تک لنگه با حداکثر طول هرلنگه 300 سانتی متر و وزن 450 کیلوگرم دارای موتور الکترومکانیک کلید خلاص کن دستی در مواقع قطع برق
جک دولنگه بازو بلند

جک دولنگه بازو بلند

جک در بازکن های محک بازو بلند دولنگه مناسب برای در های بزرگ ساختمانی
جک دو لنگه بازو کوتاه

جک دو لنگه بازو کوتاه

مناسب برای درب های دو لنگه با حداکثر طول هرلنگه 180 سانتی متر و وزن 380 کیلوگرم دارای کلید خلاص کن دستی در مواقع اضطراری
جک تک لنگه بازو کوتاه

جک تک لنگه بازو کوتاه

مناسب برای درب های تک لنگه با حداکثر طول هرلنگه 180 سانتی متر و وزن 380 کیلوگرم بهرمند از موتور الکترومکانیک دارای کلید خلاص کن دستی در مواقع اضطراری
1مجموع 4 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :