شماره تماس: 4-02166000073

صندوق پول

صندوق پول یا همان کشوی پول یکی از بهترین تجهیزاتی است که برای نگهداری از پول نقد موجود در یک فروشگاه میتوان تهیه نمود. کشو پول از بدنه و یک محفظه تشکیل شده است که این محفظه خود از چند خانه در درون خود بهره میبرد و تعداد این خانه ها نیز متناسب با برند و مدل میتواند متفاوت باشد. همچنین در برخی برندها مانند صندوق پول محک یا همان کشوی پول محک تعداد این خانه ها بر اساس نیاز و خواست مشتری میتواند تغییر کند و افزایش یابد. خانه های صندوق پول فروشگاهی هر کدام برای نگهداری از اسکناس یا سکه و همچنین چک پول کاربرد دارند و بدین ترتیب میتوانید میان نوع پول موجود در کشو جداسازی انجام دهید. این جداسازی میان پول درون محفظه صندوق کشویی پول سبب میشود تا نظم بسیار خوبی در کشو صورت گیرد و دیگر مجبور نشوید برای یافتن مبلغ مورد نظر زمان زیادی را صرف کنید یا با دردسرهایی مواجه شوید. صندوق پول زیر ترازو همچنین روند حساب و کتاب و پرداخت مابقی پول به مشتری را تا حدی تسریع میکند و میتوانید در عرض زمان بسیار کوتاهی با مشتری حساب و کتاب کنید. از آنجایی که صندوق پول زیر ترازو از بدنه بسیار محکمی برخوردار است از این رو به راحتی میتوانید تجهیزات فروشگاهی و به خصوص ترازو را بر روی آن قرار دهید زیرا بدنه اغلب صندوق پول موجود از فلز است و رنگ الکترواستاتیک نیز برای رنگ آمیزی آن در نظر گرفته شده است که علاوه بر حفظ کشو از دفرمگی برای جلوگیری از خط و خش دارد آن نیز بسیار کارآمد و مناسب است.

صندوق پول

انواع صندوق پول

صندوق پول در برندها و مدل های گوناگونی تولید میشود و شما میتوانید آنرا در برندهای خارجی و داخلی متعددی خریداری کنید. اما از میان انواع صندوق پول که باعث ایجاد تمایزهایی میان آنها میشود باید به دو نوع پر کاربرد آن یعنی صندوق پول برقی و صندوق پول دستی اشاره کرد. کشو پول از نوع دستی در واقع همان کشوی ساده است که محفظه آن را باید با دست باز و بسته کنید و البته باز و بسته کردن این محفظه نیز کار دشواری نیست. این نوع صندوق پول فروشگاهی از طرفداران زیادی نیز برخوردار است و امروزه فروشگاه های متعدد و زیادی را میتوان یافت که از این نوع صندوق کشویی پول استفاده میکنند. از انواع صندوق پول همچنین باید صندوق پول برقی را نام برد که تفاوتی با کشوهای دستی ندارد و تنها برای باز کردن محفظه آن باید از کلید تعبیه شده بر روی ترازو کمک بگیرید. صندوق پول محک نیز در دو مدل صندوق پول ساده یا همان صندوق پول دستی و صندوق پول برقی تولید میشود که بر اساس نیز خود میتوانید یک مدل را سفارش داده و خریداری نمایید.

خرید صندوق پول

برای خرید صندوق پول ابتدا بهتر است جنس بدنه و رنگی که برای رنگ آمیزی آن در نظر گرفته شده است را در نظر داشته باشید. یک صندوق پول مغازه باید از بدنه محکم فلزی برخوردار باشد تا بتواند به خوبی وزن تجهیزات فروشگاهی را تحمل کند و با دفرمگی مواجه نشود. ممکن است شما قصد داشته باشید تا تجهیزات فروشگاهی سنگینی را بر روی صندوق پول مغازه قرار دهید که در نتیجه کشوهایی که بدنه ضعیفی دارند مطمئنا دفرمه خواهند شد اما بدنه فلزی به هیچ وجه دفرمه نمیشود. کشوی پول محک نیز بدنه ای فلزی دارد و به هیچ وجه دفرمه نمیشود. یک کشوی پول فروشگاهی باید خانه های کافی که در بالا نیز توضیح داده شده بر روی محفظه خود داشته باشد تا با این محفظه ها به راحتی بتوان پول کافی را درون کشو قرار داد. همچنین کشوی پول فروشگاهی باید زنگ هشدار باز شدن محفظه داشته باشد تا از باز شدن محفظه مطلع شوید. برای خرید صندوق پول میتوانید فروشگاه محک سیل را انتخاب و دو مدل کشوی پول محک که ساده و برقی است را از این فروشگاه تهیه نمایید.

قیمت صندوق پول

قیمت صندوق پول تا حد زیادی تحت تاثیر برند قرار میگیرد. صندوق پول که از کشورهای دیگر به ایران وارد میشود از قیمت بالاتری برخوردار هستند که معمولا در اغلب مدل ها به دلیل هزینه زیادی که برای واردات آن صرف شده قیمت بالایی پیدا میکنند و ممکن است از لحاظ کیفی همانند دیگر کشوهای پول باشند. قیمت صندوق پول بر اساس امکانات و جنس بدنه نیز متفاوت است و باید توجه داشته باشید که هر چه امکانات آن افزایش یابد در نتیجه قیمت نیز افزایش پیدا میکند. کشوی پول دست دوم برای افرادی که تمایل به صرف هزینه برای خرید یک کشوی پول نو نیستند میتواند گزینه مناسبی باشد. کشوی پول دست دوم معمولا با مبلغ بسیار کمتری نسبت به نوع آکبند به فروش میرسد و در هزینه های خریدار صرفه جویی زیادی میشود. یک کشوی پول ارزان باید از کیفیت مناسبی نیز برخوردار باشد و صرفا نباید به دلیل ارزان بودن خریداری شود زیرا ارزان بودن آن ممکن است سبب شود تا مجدد مجبور به خرید کشوی پول شوید. همچنین یک کشوی پول ارزان باید نیاز شما را به خوبی مرتفع سازد و دقیقا آنچه که نیاز دارید را در خود جای داده باشد.

صندوق پول محک به عنوان یک محصول جانبی در کنار دیگر محصولات شرکت محک ( از جمله ترازو های دیجیتالی ) به فروش میروند و بیشتر تکمیل کننده ی سبد خرید مشتریان است و بدین جهت است که شرکت از بابت فروش این محصول بیشتر از اینکه بفکر سود باشد تکمیل نیاز مشتری را مد نظر خود قرار داده و بدین جهت از قیمت ارزان این محصول درکنار محصولات دیگر شگفتی بیشتر خریداران را به همراه خود دارد . به هر حال میتوانید اطلاعات و ویژگی های تخصصی تری از این محصول را در ادامه با کلیک بر روی این محصول مطالعه فرمایید .صندوق فروشگاهی محک محلی امن برای پول های شما می باشد . محل های ویژه دسته بندی اسکناس بدنه مستحکم تمام فلزی و قفل صندوق محلی امن برای پول های شما فراهم میکند .ابعاد مناسب برای قرار گرفتن در زیر ترازوهای فروشگاهی از مزیت های صندوق فروشگاهی محک است . صندوق های فروشگاهی محک را در بازار بیشتر به نام کشوی پول محک نام می برند . کشوی پول محک با کیفیت و مقاوم با قیمت بسیار مناسب در سه رنگ بندی سفید ،مشکی و قرمز مناسب با سلیقه مشتری تولید و عرضه می شود . کشوی پول محک کشوی ساده ای می باشد که برای قرار گیری در زیر ترازوهای محک مناسب است و اکثر در فروشگاه ها ، لوازم بهداشتی ، آرایشگاه و لباس فروشی ها نیز مشاهده می شود و مورد استفاده قرار میگیرد که دارای چهار جای اسکناس و 5 جای سکه می باشد .نمیتوان با قدرت گفت که این صندوق های فروشگاهی از بهترین مدل های صندوق های فروشگاهی موجود در بازار جهانی میباشند ولی با تکیه کردن بر دانش ایرانی و ساختار بی عیب و نقص بدنه این محصول میتوان با قدرت یکی از بهترین صندوق های موجود در بازار کنونی ایران دانست که در کنار ترازوهای محک از ویژگی های برتری نسبت به دیگر برندها برخوردار شده است.

1مجموع 2 محصول
کشوی پول محک برقی مدل MCD15

کشوی پول محک برقی مدل MCD15

بدنه فلزی با رنگ الکترواستاتیک ضد خش-رنگ بندی سفید و مشکی و قرمز
صندوق پول

صندوق پول

کشوی پول دستی
1مجموع 2 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :