شماره تماس: 4-02166000073

باسکول 1000 کیلویی

باسکول 1000 کیلویی از دسته انواع باسکول دیجیتال بسیار قدرتمند است که در صنایع مورد استفاده فراوانی دارد و میتوانید با آن به راحتی اجسام سنگین را توزین کنید. باسکول 1000 کیلو با اینکه از قدرت بالایی برخوردار است اما دقت بالایی نیز دارد و میتواند با کمترین خطا توزین اجسام سنگین را انجام دهد. دلیل دقت بالای باسکول 1 تنی دیجیتالی شدن آن است و اگر به برندهای مختلف باسکول که در بازار وجود دارند نگاهی انداخته باشید پی خواهید برد که دیگر باسکول های قدیمی یافت نمیشوند و همگی از نوع دیجیتالی هستند. باسکول دیجیتال 1 تنی نمایشگری کاملا دیجیتالی را در اختیار دارد که اطلاعات حاصل از توزین بر روی آن نمایش داده میشود اما تنها نمایشگر نیست که سبب شده تا باسکول به یک باسکول دیجیتالی تبدیل شود. لود سل بسیار دقیق و قدرتمندی در زیر سینی باسکول 1000 کیلویی تعبیه شده است که این لودسل به خوبی و با کمترین خطا وزن اجسام را به دست می آورد. همچنین پس از به دست آمدن وزن اجسام به سرعت بر روی نمایشگر باسکول 1000 کیلو به نمایش در می آید. با نگاهی به بدنه و سینی باسکول 1 تنی جدید و دیجیتالی پی خواهید برد که کاملا فلزی است و این فلزی بودن بدنه سبب میشود تا از مقاومت بالایی برخوردار باشد. باسکول 1 تن برای اینکه بتواند مقاومت بالایی را در برابر فشار از خود نشان دهد از بدنه ای فلزی بهره میبرد و همچنین سینی آن نیز برای افزایش مقاومت در برابر آب و ر رطوبت نیز از فلز ساخته میشود که البته در برخی مدل ها میتوان باسکول های سینی استیل را نیز یافت که نه تنها ضد زنگ هستند بلکه از قابلیت شستشو و تمیزشوندگی بسیار خوبی نیز بهره میبرند.

باسکول 1000 کیلویی

یک باسکول دیجیتال 1 تنی امکاناتی را در اختیار دارد که هرگز در باسکول های قدیمی وجود نداشت و دیجیتالی شدن باسکول این امکانات را برای باسکول به ارمغان آورده است. امکانات باسکول 1 تنی میتواند متناسب با برند و مدل آن متفاوت باشد که برخی از باسکول ها امکانات زیادی در اختیار دارند و برخی از نوع ساده و با کمترین امکانات هستند که خریدار بر اساس نیاز خود و همچنین شرایط میتواند یک باسکول مناسب را خریداری کند. نمیتوان گفت که امکانات باسکول 1 تن با دیگر باسکول های 1000 کیلویی یکسان است و هر برندی امکانات متنوع و متفاوتی را برای باسکول های تولید خود در نظر میگیرد. امکاناتی که برای یک باسکول 1000 کیلو و یا یک باسکول 1000 کیلویی محک در نظر گرفته میشود این مزیت را ایجاد میکند تا روند توزین تا حد زیادی تسهیل و آسان شود و همچنین بتوانید بیشتر از توان باسکول و اجسامی به مراتب سنگین تر را توزین کنید. پارسنگ، حافظه، توزین چند مرحله ای و شمارش اقلام هم وزن از جمله امکانات یک باسکول 1 تن و همچنین باسکول 1 تن محک هستند.

پورت ها و یا همان اتصالات باسکول دیجیتال 1 تنی اهمیت زیادی دارد و باید توجه زیادی در هنگام خرید به آنها شود. برای خرید باسکول 1000 کیلویی در نظر بگیرید که باسکول پورت های کاملی را در اختیار دارد یا خیر. در صورتی که این موضوع اهمیت زیادی برای شما دارد در نتیجه در هنگام خرید باسکول 1000 کیلویی حتما باسکول باسکول با پورت های کامل را سفارش دهید. به طور مثال شما با خرید باسکول 1 تنی که پورت های کاملی در اختیار دارد قادر خواهید بود تا چاپگر جانبی و یا کامپیوتر را به آن متصل کنید. همچنین دیگر تجهیزات فروشگاهی را نیز با خرید باسکول 1 تنی که پورت های کاملی دارد میتوانید به آن متصل کنید.

قیمت باسکول 1000 کیلویی نسبت به باسکول هایی که قدرت توزین کمتری دارند بالاتر است و باید این موضوع را مد نظر داشته باشید. دلیل بالاتر بودن قیمت باسکول 1000 کیلویی نسبت به باسکول های ضعیف تر نیز بدنه به مراتب بزرگ تر و سینی بزرگ تر است. همچنین استفاده از قطعات پرقدرت تر از باسکول های ضعیف تر نیز قیمت باسکول 1000 کیلویی را تحت تاثیر قرار داده است.

شرکت محک با تولید متنوع باسکول های خود مخصوصا باسکول های 1000 کیلویی خود توانست گام بلندی در صنعت باسکولی کشور بردارد و با این محصول به همراه طراحی های متنوع آن سهم ویژه ای از فروش را در بازار خود فراهم سازد به طور دقیق و مشخص و خلاصه یکه تازی این محصول در بازار باسکول ایران مشخصه ایست که نسیب شرکت توزین توان سنجش شده است و با توجه ویژه این شرکت به کیفیت همراه با طراحی متناسب با بازار مشتریان خود باعث شده تا قیمت مناسب این محصولات را نسبت به دیگر رقبا در این عرصه به همراه داشته باشد.

باسکول های محک 1000 کیلویی ساخت شرکت توزین توان سنجش ایران با وجود کارایی بالایی در وزن کشی و دقت در وزن کشی خود همانند مدل پایین تر خود ( 200 و 300 و 500 کیلویی محک ) از تنوع زیادی در طراحی برخوردار است ولی دقت در وزن کشی و طراحی منحصر بفرد آن مناسب مشاغل پخش و توزیع محصولات بوده و خواهان بسیاری در بین محصولات نمایش داده دارد که به خودیه خود حائز اهمیت بسیاری است.

از سری باسکول های یک تنی محک که به صورت مدلی به آن باسکول 1000 کیلویی محک نیز گفته میشود مناسبت ویژه ای در نمایش قیمت محصولات در ال سی دی های باکیفیتی که در این نسل قرار گرفته است باعث شده تا این محصول ، محبوب بازاریان میوه تره بار و خوشکبار و برنج ، قرار بگیرد و براورده شدن نیازهای متقاضیان باعث شده تا کلاس کاریِ ویژه به کسب و کارهای از این دست داده شود . راحتی وزن کشی را به همرا خود داشته باشد.

1مجموع 4 محصول
باسکول 1000 کیلوگرمی نمایشگر دیواری

باسکول 1000 کیلوگرمی نمایشگر دیواری

شروع وزن کشی با نسل باسکولهای ِ با توان توزین 1 تنی با امکان توزین چند مرحله ای و سینی بزرگ ( 100*100سانتی متری ) آن باعث شده که باسکول های 1000 کیلویی محک را به باسکولی بی نظیر در وزن کشی تبدیل کند .
باسکول 1000 کیلوگرمی نمایشگر متحرک

باسکول 1000 کیلوگرمی نمایشگر متحرک

شروع وزن کشی با نسل باسکولهای ِ با توان توزین 1 تنی نمایشگر متجرک با امکان توزین چند مرحله ای و سینی بزرگ ( 100*100سانتی متری ) آن باعث شده که باسکول های 1000 کیلویی محک را به باسکولی بی نظیر در وزن کشی تبدیل کند .
باسکول 1000 کیلوگرمی نمایشگر ثابت 120*120

باسکول 1000 کیلوگرمی نمایشگر ثابت 120*120

شروع وزن کشی با نسل باسکولهای ِ با توان توزین 1 تنی با امکان توزین چند مرحله ای و سینی بزرگ ( 120*120سانتی متری ) آن باعث شده که باسکول های 1000 کیلویی محک را به باسکولی بی نظیر در وزن کشی تبدیل کند .
باسکول 1000 کیلوگرمی نمایشگر ثابت 100*100

باسکول 1000 کیلوگرمی نمایشگر ثابت 100*100

شروع وزن کشی با نسل باسکولهای ِ با توان توزین 1 تنی با امکان توزین چند مرحله ای و سینی بزرگ ( 100*100سانتی متری ) آن باعث شده که باسکول های 1000 کیلویی محک را به باسکولی بی نظیر در وزن کشی تبدیل کند .
1مجموع 4 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :