شماره تماس: 4-02166000073

باسکول 300 کیلویی

باسکول 300 کیلویی با توجه به قدرت توزین خود از انواع باسکول دیجیتال مناسب برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط مانند انبارهای مواد غذایی، خطوط تولید مواد غذایی و فروشگاه های بزرگ و کوچک که به صورت فله ای اقدام به عرضه مواد غذایی میکنند محسوب میگردد. باسکول 300 کیلو از لحاظ ابعاد نیز به گونه ای است که فضای زیادی را اشغال نمیکند و به راحتی در یک فضای کوچک جای میگیرد. باسکول 300 کیلوگرم متناسب با برند خود از دقت متفاوتی برخوردار است و هر چه دقت آن بالاتر باشد در نتیجه گزینه مناسب تری برای خرید خواهد بود. باسکول 300 کیلویی محک از دقت بسیار بالایی برخوردار است و میتوانید اجسام را با دقت بسیار بالا بدون اینکه خطایی داشته باشد توزین کنید. باسکول 300 کیلویی تولید شده در شرکت محک از بدنه محکم فلزی برخوردار است و این بدنه فلزی به آن کمک میکند تا در برابر فشارهای حاصل از وزن بالای اجسام به خوبی مقاومت کند و آسیبی نبیند. باسکول 300 کیلو همچنین از سینی فلزی یا استیل بهره میبرد که این موضوع در کنار بدنه فلزی باعث شده تا مقاومت بالایی برای باسکول ایجاد شود. سینی باسکول 300 کیلوگرم توسط شرکت سازنده میتواند از ورق های فلزی معمولی باشد یا استیل که در این بین سینی های از جنس استیل از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. باسکول 300 کیلویی دیجیتال محک با دو نوع سینی به فروش میرسد که خریدار میتواند بر اساس نیاز خود سینی مناسب را سفارش دهد. باسکول 300 کیلویی دیجیتال محک که از سینی استیل بهره میبرد در مقابل برخورد آب و رطوبت بسیار مقاوم است و همچنین در صورتی که نیاز دارید تا سینی باسکول را شستشو دهید بهترین گزینه محسوب میشود.

 باسکول 300 کیلویی

نمایشگری که به باسکول 300 کیلویی دیجیتال محک اختصاص داده شده است از نمایشگر های کاملا دیجیتالی است و دیگر شما با یک باسکول قدیمی سر و کار ندارید. این نمایشگر باسکول 300 کیلویی دیجیتال محک علاوه بر اینکه برای نمایش دادن اطلاعات حاصل از توزین به صورت دیجیتالی کاربرد دارد برای دسترسی و استفاده از امکانات باسکول نیز کاربرد زیادی دارد. با دیجیتالی شدن باسکول 300 کیلویی محک شما به امکانات زیادی نیز دسترسی خواهید داشت که نمایشگر دیجیتالی به شما اجازه میدهد تا به این امکانات دسترسی داشته باشید. همچنین نمایشگر دیجیتالی باسکول 300 کیلوگرم این اجازه را به شما میدهد تا نیازی به رسیدن و به دست آوردن وزن اجسام نداشته باشید و به راحتی وزن آن بر روی نمایشگر به نمایش در آید.

 

با نگاهی به بدنه باسکول 300 کیلویی محک پی خواهید برد که تعدادی پورت بر روی بدنه تعبیه شده است که از طریق آنها میتوانید تجهیزات فروشگاهی متعددی را به باسکول متصل نمایید. کامپیوتر و چاپگر جانبی از جمله تجهیزات جانبی هستند که شما میتوانید به باسکول 300 کیلویی محک متصل کنید و به راحتی از این تجهیزات بهره لازم را ببرید. پورت های تعبیه شده بر روی بدنه باسکول 300 کیلویی متناسب با برند و مدل میتوانند در هر بخش از بدنه تعبیه شده باشند که اغلب در کنار نمایشگر تعبیه شده اند تا دسترسی به این پورت ها آسان باشد. باسکول 300 کیلویی دیجیتال محک نیز اینگونه است و پورت های آن بر روی نمایشگر و در قسمت پشت آن تعبیه شده اند که میتوانید به راحتی از این پورت ها و با دسترسی بسیار آسان استفاده کنید.

 

برای خرید باسکول 300 کیلویی این امکان برای شما فراهم شده است تا بتوانید باسکول را به صورت چرخدار یا بدون چرخ سفارش دهید. با خرید باسکول 300 کیلویی از نوع چرخدار امکان جابجایی باسکول برای شما بسیار آسان خواهد شد و به راحتی میتوانید آن را از مکانی به مکان دیگر منتقل کنید. باسکول 300 کیلویی محک که در چهار مدل نمایشگر ثابت، نمایشگر متحرک، نمایشگر دیواری و باسکول رولیک عرضه میشود را تنها در مدل نمایشگر ثابت میتوانید به صورت چرخدار تهیه کنید و امکان نصب چرخ بر روی دیگر مدل ها وجود ندارد. باسکول 300 کیلویی چرخدار محک جزو پر فروش ترین باسکول ها محسوب میشود و اغلب صنوفی که جابجایی باسکول برای آنها اهمیت زیادی دارد از این نوع باسکول خریداری میکنند. باسکول 300 کیلویی چرخدار محک از چرخ های بسیار محکم و قدرتمندی بهره میبرد و فشار ناشی از وزن بالای اجسام تاثیری بر روی این چرخ ها نخواهد گذاشت.

 

قیمت باسکول دیجیتال 300 کیلویی نیز به این موضوع بستگی دارد که باسکول ایرانی باشد یا خارجی و یا اینکه در برندهای معتبر باشد یا برندهای شناخته نشده. قیمت باسکول دیجیتال 300 کیلویی در برندهای شناخته شده به مراتب بالاتر از برندهای کمتر شناخته شده است و میتواند هزینه های شما را تا حد زیادی افزایش دهد. قیمت باسکول دیجیتال 300 کیلویی ایرانی بسیار بهتر از باسکول های وارداتی است و اگر قصد دارید تا هزینه های خود را بکاهید پیشنهاد میدهیم تا نوع ایرانی را خریداری کنید.

شرکت محک با تولید متنوع باسکول های خود مخصوصا باسکول های 300 کیلویی خود توانست گام بلندی در صنعت باسکول سازی کشور عزیزمان بردارد و با این محصول به همراه طراحی های متنوع آن سهم ویژه ای از فروش را در بازار کشور فراهم سازد به طور دقیق و مشخص و خلاصه یکه تازی این محصول در بازار باسکول ایران مشخصه ایست که نسیب شرکت توزین توان سنجش شده است و با توجه ویژه این شرکت به کیفیت ، همراه با طراحی متناسب با بازار ، باعث شده ، مشتریان قیمت مناسب این محصولات را نسبت به دیگر رقبا در این عرصه علاوه براینکه برروی کیفیت این محصول حساب ویژه دارند ترجیح داده و همواره با اعتماد به برند درج شده در محصول از خرید خود رضایت کافی را داشته باشند. 

باسکول های محک مدل 13000 در توزین 300 کیلو گرم در تنوع طراحی خود باعث شده تا مشاغل مختلفی از جمله خوشکبار و آجیل فروشی ها و یا مشاغلی که توقع زیادی از وزن کشی محصولات خود ندارند با توجه به مدل های نمایشگر ثابت ، متحرک و یا دیواری این محصولات استفاده قابل توجهی از این مدل داشته باشند ، چراکه در هر مدل و طراحی قابلیت تعویض سینی محصولات از سینی گالوانیزه به سینی تمام استیل نیز مزید بر علت شده که مشتریان این محصول از قالب خوشکبار فروشی و از این دست کارها به سمت مشاغلی همچون مرغ و گوشت فروشی و یا به طور کلی فروشنده های مواد پروتئینی کوچک سوق داده شود ، که این موارد خبر از فروش بالای این محصولات در حوزه های مختلف کسب و کار های بازار دارد .

هدف اصلی تولید این مدل از کالا نیز کسب رضایت حداکثری مشتریان بوده که در این راه جهت مشاغلی که خواستار حمل و نقل دستگاه و تردد در نقاط مختلف بنکدار خود میباشد بنا بر درخواست مشتریان عزیز باسکول توانایی مجهز شدن به چرخ بوده که در اصطلاح به آن باسکول چرخدار و یا باسکول چرخ پاترولی گفته میشود که باعث حمل و نقل آسان این دستگاه در محیط کار میگردد.

1مجموع 4 محصول
باسکول 300 کیلوگرمی نمایشگر دیواری

باسکول 300 کیلوگرمی نمایشگر دیواری

باسکول 300 کیلویی 70*70 سینی فلزی نمایشگر دیواری برند محک ، به طور حتم نامی است پرآوازه ، بین فروشندگان عمده که علاوه بر دقت بالای وزن کشی از امکانات ویژه ای همچون اتصال به چاپگر و چاپ فاکتور محصول وزن کشی شده را برخوردار شده است
باسکول 300 کیلوگرمی نمایشگر ثابت

باسکول 300 کیلوگرمی نمایشگر ثابت

باسکول 300 کیلویی 70*70 سینی فلزی محک ، به طور حتم نامی است پرآوازه ، بین فروشندگان عمده برنج و خوشکبار و از این دست محصولات که علاوه بر دقت بالای وزن کشی از امکانات ویژه ای همچون اتصال به چاپگر و چاپ فاکتور محصول وزن کشی شده را برخوردار شده است و به گونه ای این مدل را پیشرفته شده ی باسکول های مدل 200 کیلویی محک لقب داد
باسکول 300 کیلوگرمی نمایشگر متحرک

باسکول 300 کیلوگرمی نمایشگر متحرک

باسکول 300 کیلویی 70*70 سینی فلزی نمایشگر دیواری برند محک ، به طور حتم نامی است پرآوازه ، بین فروشندگان عمده که علاوه بر دقت بالای وزن کشی از امکانات ویژه ای همچون اتصال به چاپگر و چاپ فاکتور محصول وزن کشی شده را برخوردار شده است
باسکول 300 کیلوگرمی غلطکی

باسکول 300 کیلوگرمی غلطکی

دقت فوق العاده در توزین و سرعت بالا در پایدار شدن وزن دارای ۱۰ حافظه برای ثبت قیمت کالاها امکان اتصال به چاپگر و چاپ فاکتور فروش امکان توزین چند مرحله ای ( برای توزین بیش از ظرفیت دستگاه ) صفر کننده خودکار ( Auto zero tracking )
1مجموع 4 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :