شماره تماس: 4-02166000073

باسکول 200 کیلویی

باسکول 200 کیلویی از انواع باسکول دیجیتال است که برای بسیاری از کسب و کارها و صنوف کوچک تا متوسط بسیار مناسب و ایده آل است و به خوبی میتواند نیاز این دست از صنوف را برطرف سازد. باسکول 200 کیلو برای کسب و کارهایی هچون انبارهای مواد غذایی، فروشگاه های زنجیره ای، فروشگاه های عرضه مواد غذایی به صورت فله ای و در حجم بالا کاربرد فراوانی دارد. باسکول 200 کیلوگرم در هر برندی که تولید شود به صورت کاملا دیجیتالی تولید میشود و کمتر شرکتی را میتوان یافت که باسکول های سنگی و قدیمی تولید کند. امروزه اغلب شرکت ها و برندهای معتبر دنیا برای اینکه بتوانند کار با باسکول 200 کیلویی را برای کاربر آسان کنند اقدام به تولید باسکول دیجیتالی میکنند و به هیچ وجه نمیتوان باسکول های دیجیتالی را با باسکول های قدیمی چه از لحاظ عملکرد و چه از لحاظ دقت و امکانات مقایسه نمود. باسکول 200 کیلویی محک نیز به صورت کاملا دیجیتالی تولید میشود و شرکت محک دیگر باسکول های نسل قدیمی را تولید نمیکند. باسکول 200 کیلویی دیجیتال کار توزین را تا حد زیادی آسان کرده است و شما میتوانید با قرار دادن اجسام بر روی کفه و یا همان سینی باسکول به راحتی وزن آن را بر روی نمایشگر دیجیتالی مشاهده کنید. سرعت توزین در باسکول 200 کیلو بسیار بالاست و نیازی به انجام کار خاصی نیز برای به دست آوردن وزن اجسام نیست. دقت بالای باسکول 200 کیلوگرم مثال زدنی است و میتواند با بالاترین دقت ممکن اقدام به توزین اجسام کند.

باسکول 200 کیلویی

جنس بدنه باسکول 200 کیلویی محک مانند بسیاری از باسکول های موجود از فلز است زیرا تنها فلز است که میتواند وزن بالای اجسام را تحمل کند و مانع از دفرمگی و یا هر گونه آسیبی به بدنه باسکول شود. سینی باسکول 200 کیلویی دیجیتال نیز از فلز است که البته این نوع فلز میتواند گالوانیزه باشد یا استیل. باسکول 200 کیلویی محک به طور پیش فرض از بدنه ای فلزی برخوردار است اما سینی آن بنا به درخواست مشتری میتواند گالوانیزه باشد یا استیل. باسکول 200 کیلویی با سینی استیل برای کسب و کارهایی مناسب است که احتمال برخورد آب به سینی بالا است و همچنین نیاز است تا سینی هر از گاهی و یا به صورت مستمر شسته و تمیز شود. خاصیت استیل ضد زنگ است و سینی استیل نیز به هیچ وجه زنگ نخواهد زد و از سویی به دلیل قابلیت تمیزشوندگی بسیار خوبی که دارد به راحتی میتوان آن را از هر گونه جرم و آلودگی تمیز نمود.

ساختار بدنه باسکول 200 کیلویی میتواند متفاوت باشد و تا به امروز مدل های گوناگونی از باسکول با ساختار بدنه متفاوت از باسکول های قدیمی راهی بازار شده است. تغییر در بدنه و ساختار باسکول 200 کیلو باعث شده تا مشتری با توجه به شرایط و همچنین نیاز خود بتواند یک باسکول مناسب را انتخاب و خریداری کند. باسکول 200 کیلوگرم تولید شده در برند محک را در سه مدل نمایشگر ثابت، نمایشگر متحرک و نمایشگر دیواری میتوانید خریداری کنید. همچنین به منظور سهولت در جابجایی باسکول 200 کیلویی محک امکان سفارش باسکول با چرخ نیز وجود دارد و شما میتوانید آن را به صورت چرخدار و یا بدون چرخ سفارش دهید.

در صورتی که قصد خرید باسکول 200 کیلویی را دارید باید به امکانات و پورت های آن نیز قبل از خرید توجه داشته باشید. اگر تمایل دارید تا به امکانات زیادی از باسکول دیجیتال دسترسی داشته باشید پس باید قبل از خرید باسکول 200 کیلویی تمامی مشخصات آن را مطالعه کرده و سپس اقدام به سفارش آن کنید. امکانات زیادی به باسکول های دیجیتالی افزوده شده است که میتوان به پارسنگ، حافظه، توزین چند مرحله ای و توزین بیش از ظرفیت باسکول اشاره نمود. بدون اینکه از بابت گارانتی باسکول اطمینان یابید اقدام به خرید باسکول 200 کیلویی نکنید و از بابت گارانتی آن اطمینان حاصل کنید. باسکول 200 کیلویی محک از گارانتی 2 ساله و بسیار معتبری برخوردار است و میتوانید مدل های مختلف از آن را از فروشگاه محک سیل ( دفتر مرکزی محک ) تهیه نمایید.

قیمت باسکول 200 کیلویی متاثر از تولید داخل یا خارج بودن آن میتواند متفاوت باشد و باسکول هایی که در کشورهای دیگر تولید شده و به ایران وارد میشوند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. اینکه نوع باسکول نمایشگر ثابت باشد یا دیواری و یا متحرک بر روی قیمت باسکول 200 کیلویی تاثیرگذار است و البته اختلاف قیمت چندانی ندارد. نوع سینی و همچنین چرخدار بودن یا نبودن نیز بر روی قیمت باسکول 200 کیلویی تاثیر گذار است و باسکول های سینی استیل و یا باسکول های چرخدار قیمت بالاتری دارند.

شرکت محک با تولید متنوع باسکول های خود مخصوصا باسکول های 200 کیلویی خود توانست گام بلندی در صنعت باسکول سازی کشور عزیزمان بردارد و با این محصول به همراه طراحی های متنوع آن سهم ویژه ای از فروش را در بازار کشور فراهم سازد به طور دقیق و مشخص و خلاصه یکه تازی این محصول در بازار باسکول ایران مشخصه ایست که نسیب شرکت توزین توان سنجش شده است و با توجه ویژه این شرکت به کیفیت ، همراه با طراحی متناسب با بازار ، باعث شده ، مشتریان قیمت مناسب این محصولات را نسبت به دیگر رقبا در این عرصه علاوه براینکه برروی کیفیت این محصول حساب ویژه دارند ترجیح داده و همواره با اعتماد به برند درج شده در محصول از خرید خود رضایت کافی را داشته باشند.
باسکول های محک مدل 13000 در توزین 200 کیلو گرم در تنوع طراحی خود باعث شده تا مشاغل مختلفی از جمله خوشکبار و آجیل فروشی ها و یا مشاغلی که توقع زیادی از وزن کشی محصولات خود ندارند با توجه به مدل های نمایشگر ثابت ، متحرک و یا دیواری این محصولات استفاده قابل توجهی از این مدل داشته باشند ، چراکه در هر مدل و طراحی قابلیت تعویض سینی محصولات از سینی گالوانیزه به سینی تمام استیل نیز مزید بر علت شده که مشتریان این محصول از قالب خوشکبار فروشی و از این دست کارها به سمت مشاغلی همچون مرغ و گوشت فروشی و یا به طور کلی فروشنده های مواد پروتئینی کوچک سوق داده شود ، که این موارد خبر از فروش بالای این محصولات در حوزه های مختلف کسب و کار های بازار دارد .

هدف اصلی تولید این مدل از کالا نیز کسب رضایت حداکثری مشتریان بوده که در این راه جهت مشاغلی که خواستار حمل و نقل دستگاه و تردد در نقاط مختلف بنکدار خود میباشد بنا بر درخواست مشتریان عزیز باسکول توانایی مجهز شدن به چرخ بوده که در اصطلاح به آن باسکول چرخدار و یا باسکول چرخ پاترولی گفته میشود که باعث حمل و نقل آسان این دستگاه در محیط کار میگردد.

1مجموع 4 محصول
باسکول 200 کیلوگرمی نمایشگر دیواری

باسکول 200 کیلوگرمی نمایشگر دیواری

کمتر کسی پیدا میشه که سرو کارش با باسکول و وزن کشی باشه ولی برند محک رو نشناسه ! باسکول های پرکاربردی که علاوه بر دقت بالایی که در وزن کشی محصولات و امکانات ویژه ای نظیره اتصال به چاپگر فاکتور فروش و کامپیوتر را در کارنامه خود دارد
باسکول 200 کیلوگرمی نمایشگر ثابت (چرخدار)

باسکول 200 کیلوگرمی نمایشگر ثابت (چرخدار)

دقت فوق العاده در توزین و سرعت بالا در پایدار شدن وزن دارای ۱۰ حافظه برای ثبت قیمت کالاها امکان اتصال به چاپگر و چاپ فاکتور فروش امکان توزین چند مرحله ای ( برای توزین بیش از ظرفیت دستگاه ) امکان شمارش قطعات هم وزن صفر کننده خودکار ( Auto zero tracking )
باسکول 200 کیلوگرمی نمایشگر متحرک

باسکول 200 کیلوگرمی نمایشگر متحرک

دقت فوق العاده در توزین و سرعت بالا در پایدار شدن وزن دارای ۱۰ حافظه برای ثبت قیمت کالاها امکان اتصال به چاپگر و چاپ فاکتور فروش امکان توزین چند مرحله ای ( برای توزین بیش از ظرفیت دستگاه ) امکان شمارش قطعات هم وزن صفر کننده خودکار ( Auto zero tracking )
باسکول 200 کیلوگرمی نمایشگر ثابت

باسکول 200 کیلوگرمی نمایشگر ثابت

دقت فوق العاده در توزین و سرعت بالا در پایدار شدن وزن دارای ۱۰ حافظه برای ثبت قیمت کالاها امکان اتصال به چاپگر و چاپ فاکتور فروش امکان توزین چند مرحله ای ( برای توزین بیش از ظرفیت دستگاه )
1مجموع 4 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :