شماره تماس: 4-02166000073

کالباس بر

کالباس بر برای برش دادن و اسلایس کردن مواد پروتئینی از بهترین و کارآمد ترین تجهیزات محسوب میشود و با وجود آن دیگر نیازی به استفاده از روش های قدیمی برای برش دادن سوسیس و کالباس و دیگر مواد پروتئینی نخواهید داشت. کالباسبر علاوه بر برش های منظم از مزیت های دیگری نیز برخوردار است. یکی از مهمترین مزیت های ایجاد شده توسط اسلایسر کالباس بعد از منظم برش دادن مربوط به سرعت بخشیدن به برش میشود. کالباس بر میتواند روند برش را تا حد زیادی سرعت بخشد که این موضوع برای فروشگاه های عرضه مواد پروتئینی از اهمیت زیادی برخوردار است. تیغه بران و همچنین موتور پر قدرتی که به کالباسبر اختصاص داده شده است باعث میشود تا مواد پروتئینی به سرعت و بدون اینکه مشتری معطل بماند اسلایس شود. کالباس بر محک نیز یک محصول ایرانی است که میتواند برای اسلایس کردن مواد پروتئینی گزینه بسیار مناسبی باشد. این کالباس بر ایرانی از کیفیتی مشابه محصولات خارجی برخوردار است و به همین دلیل است که فروش بالایی دارد. این کالباس بر ایرانی سالهای زیادی است که تولید و به فروش میرسد و از ابتدای ورود به بازار نیز از کیفیت بالایی برخوردار بوده است.

کالباس بر

انواع کالباس بر

از انواع کالباس بر که تا کنون توسط شرکت های مختلف تولید شده است میتوان 3 نوع اسلایسر کالباس یعنی کالباس بر ساده یا کالباس بر دستی ، کالباس بر اتوماتیک و کالباس بر ترازودار را برد. کالباس بر ساده از جمله انواع کالباس بر است که طرفداران زیادی دارد و همانطور که از نامش نیز پیداست امکانات کمی دارد و ساده است. کالباس بر ساده به صورت دستی و با نیروی دست میتواند عمل برش را انجام دهد و فروشنده باید خود اقدام به اسلایس کردن کند. از انواع کالباس بر که به صورت خودکار اقدام به برش مواد پروتئینی میکند کالباس بر اتوماتیک است. کالباس بر اتوماتیک دیگر نیازی به نیروی انسانی و فشار دست برای برش ندارد و کافیست تا کالباس را بر روی قسمت مخصوص قرار داده تا عملیات برش به صورت خودکار انجام شود. این نوع کالباس برای فروشگاه هایی که مشتریان زیادی در طول روز دارند مناسب است و روند برش را بدون نیاز به اپراتور و بسیار سریع و در حجم زیاد انجام میدهد. از انواع کالباس بر که برای اولین بار توسط شرکت محک تولید شد کالباس بر ترازودار است. کالباس بر ترازودار نیز از نامش به خوبی پیداست که در عین حال که عملیات برش را انجام میدهد میتواند توزین مواد پروتئینی اسلایس شده را نیز انجام دهد. محفظه مخصوصی که برای توزین کالباس بر ترازو دار در نظر گرفته شده بلافاصله پس از برش عمل توزین را نیز انجام میدهد.

خرید کالباس بر

برای خرید کالباس بر باید به جنس بدنه، قدرت موتور، جنس تیغه، ابعاد دستگاه و همچنین قطر برش توجه داشته باشید. در صورتی که قصد خرید کالباس بر را دارید اما فضای کمی را نیز در اختیار دارید پس باید کالباس بر کوچک را انتخاب و خریداری کنید. با نگاهی به مشخصات فنی و مشخصات کلی اسلایسر کالباس میتوانید پی ببرید که آیا کالباس بر کوچک است یا خیر. جنس بدنه و تیغه را در خرید کالباس بر حتما لحاظ کنید و کالباسبری را تهیه کنید که بدنه و تیغه با کیفیتی داشته باشد تا بتواند طول عمر و دوام کالباسبر را نیز تضمین کند. آلومینیوم آن هم از نوع آنودایز شده از بهترین آلیاژهایی است که در ساخت بدنه کالباس بر مورد استفاده قرار میگیرد و در ساخت کالباس بر محک نیز استفاده میشود. همچنین تیغه کالباسبر باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند طول عمر بالایی داشته باشد. قدرت موتور کالباس بر هر چه بالاتر باشد در نتیجه روند اسلایس کردن مواد پروتئینی با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. قدرت موتور کالباس بر معمولا بر حسب ولت یا اسب بخار در مشخصات فنی درج میشود که در این بین بر حسب نیاز خود باید یک اسلایسر با قدرت موتور مناسب را سفارش دهید.

قیمت کالباس بر

ایرانی یا خارجی بودن بر روی قیمت کالباس بر تاثیر زیادی دارد و در صورتی که وارداتی باشد پس باید هزینه زیادی برای خرید آن بپردازید. قیمت کالباس بر خارجی نه به دلیل کیفیت بالا بلکه به دلیل هزینه های واردات و ارز هزینه شده بالا است و باید به این موضوع توجه داشته باشید. اما قیمت کالباس بر ایرانی به مراتب بسیار مناسب تر است و از لحاظ کیفی نیز کم و کاستی از محصولات خارجی ندارد. قیمت کالباس بر بر اساس امکانات آن و یا اتوماتیک و دستی بودن نیز متفاوت است. کالباس بر اتوماتیک از کالباس بر دستی گران تر است. و یا کالباس بر ترازودار که ترازوی آن به نوعی آپشن برای آن محسوب میشود از ترازوی ساده که امکاناتی را ندارد گران تر خواهد بود. برای خرید کالباس بر و کالباس بر محک میتوانید فروشگاه محک سیل از فروشگاه های معتبر عرضه محصولات محک را انتخاب نمایید و خرید خود را نیز به صورت حضوری و یا غیر حضوری انجام دهید.

کالباس بری با توانایی برش 1 تا 8 میلیمتری با قطر تیغه ی 27/5 سانتی متری با توانایی دور موتور 1400 دور در دقیقه و توان موتور 180 وات باعث شده تا برندی کالباس بر محک را در بین تمامی کالباس بر های موجود در بازار توانمند و قدرتمند بین مشتریان سازد. در این بین سطح پوشیده از جنس Anodizing که باعث عدم چسبندگی و آنتی باکتریالی محصول شده و نسبت به نمونه های موجود از دیگر برند ها از سطح کیفیت بالایی برخوردار است باعث شده هم عمر مقاومت محصول بالاتر از دیگر محصولات قرار گیرد و هم از نظر بهداشتی کیفیت ویژه تری را به محصولات اضافه کند و اما یک تفاوت ویژه  که باعث تنوع در محصولات محک در مدل کالباس بر های محک شده و آن هم تولید مدل ساده و ترازو دار است و در این مدل کالباس بر که هیچ برند دیگری در بازار از این قابلیت برخوردا نمیباشد دارا بودن ترازو در طراحی و امکان وزن کشی تا 5 کیلو که نه تنها کار را برای کاربر آسان نموده بلکه مشتری های بیشتری جذب قدرت این مدل از کالباس بر مینماید و به طرز عجیبی در بین خریداران محبوبیت پیدا نموده است. محصولات فروشگاهی خود را می توانید با کالباسبر محک کامل نمایید . کالباسبر محک با تیغه تمام استیل ، تیغه کالباسبر در ضخامت های مختلف برای برش قابل تنظیم است .روکش گذاری به روش آنادایزینگ یکی از جدید ترین روش های بهداشتی تولید محصولات مرتبط با مواد غذایی است که از چسبیدن گردو غبار و اضافات مواد به سطح مورد نظر جلوگیری می کند . موتور پر توان و تسمه انتقال قدرت مقاوم کالباسبر محک را از محصولات مشابه متمایز می کند .با کالباسبر محک هم ببرید و هم وزن کنید  دیگر نیازی به ترازو برای وزن کردن گوشت و یا کالباس نخواهید داشت کالباسبر محک به محض برش وزن را هم به شما نشان می دهد محافظ اهرم برش کالباسبر به شما کمک می کند تا به نرمی و بدون خطر به برش بپردازید . 

در محک یک فلسفه ساده داریم ما بخوبی می سازیم به خوبی تست می کنیم با افتخار می فروشیم و با اشتیاق همایت می کنیم 

1مجموع 2 محصول
کالباس بر ترازو دار

کالباس بر ترازو دار

یک کالباس بر با توانایی برش 1 تا 8 میلیمتری با قطر تیغه ی 27/5 سانتی متری با توانایی دور موتور 1400 دور در دقیقه و توان موتور 180 وات باعث شده تا برندی کالباس بر محک را در بین تمامی کالباس بر های موجود در بازار توانمند و قدرتمند بین مشتریان سازد.
کالباس بر ساده

کالباس بر ساده

یک کالباس بر با توانایی برش 1 تا 8 میلیمتری با قطر تیغه ی 27/5 سانتی متری با توانایی دور موتور 1400 دور در دقیقه و توان موتور 180 وات باعث شده تا برندی کالباس بر محک را در بین تمامی کالباس بر های موجود در بازار توانمند و قدرتمند بین مشتریان سازد.
1مجموع 2 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :